By: Amy M

Naše smečka

Krysík a Alinka

1. dubna 2013 v 11:57 | Amy M
Je jaro ale stále zimní hrátky ;)

společně

11. listopadu 2011 v 14:10 | Amy M
jeden letní den =D spolěčně ve stopě =D šli na procházku =D

První setkání s Alexis Carsildan =)

16. srpna 2011 v 17:49 | Amy M
Rodiče propakali kvůli Amy pár dní, a najednou to přišlo "Pořídíme si dalšího" hned ten den jsme odpověděli na inzerát a druhý den se na ní jeli podívat =))
Krásná s červeným obojkem ...rovnou se rozhodlo tu berem takže těch pár dní co jsme se na ní těšili uběhlo rychle a my pro ní mohli 15.8.2011 vyrazit do Chýnic =)
Tak a je doma s Krysíkem se hned dali do řeči takže rádi sledujem nekonečné hraní=) a s kocourem no tam už je to trochu horší ale on si zvykne =)
Takže budte tady při dalším dení naší smečky =)

Naše smečka - ze života1( březen)

11. března 2011 v 10:30 | Amy M
Naše smečka obsahuje tři členy

1) Ríšu - kocoura
březen je pro něj měsíc. kdyby nejradši byla pořád doma, a k tomu jse amča hárá takže v okolí se na něj pohybuje moc psů takže bud doma je a nebo zase se neobjeví celý týden =)

2) Amy - velkej knírač
Hárá se takže je jako vyměněná chce aby jí všichni hladili a jak poslouchá , ale když uvidí hafana nebo cokoliv co mu je podobný vyletí jak utržená ze řetězu ... smutní protože je venčená jenom na vodítku a nemůže se pořádně proběhnout na to taky protestuje

3) Krysík - malý knírač
jelikož se Amy hárá byl odtržen ze společnýho soužití v jednom kotci a proto každý večer slyším jeho žalování z jeho přehodnýho bydlení v předsíni, ale jinak je štasný


A tyto tři tvořící naší smečku ....nyní krysík se musí spokojit jenom s kocourem což koucour není nadšen protože ho má pořád v patách a Amy jen příhlíží z kotečku

Fotečka trošku z historie ješte když jsem neměli Krysíka =)

První setkání 3/3

11. října 2010 v 13:51 | Amy M
A je to poslední příspěvek na téma První setkání.

Amynka, Riša a naše rodina jsme se s krysikem sezmámili, i když to nevypadalo ze začátku přátelsky. Dnes si všichni rozumí. Bylo náročné naučit Ríšu ,aby se Kryse nebál a abyho ho Krys nehonil. Myslím že jsme tu dobu zažil a dnes tvoří nerozdělitelnou trojici.

Fotečky Amy + Krys

24. září 2010 v 15:03 | Amy M
amy a krys2

Amy a krysss

Knírači jsou prostě nej

27. srpna 2010 v 16:23 | Amy M
nej

První setkání 2/3

11. srpna 2010 v 15:16 | Amy M
Pokračování příběhu - První Setkání

Kocour ležel na gauči, pustila jsem dovnitř Amču s Krysem a kocour začal nervózně mrska s ocasem. Krys zpozoroval že se něco děje. Rozštekal se, přiběhl ke kocourovi  a zarazil se. Najendnou se rozhodl, že uloví Rišovi(kocour) ocas. Ríša se urazil a se zvednutým ocasem se zvednul a odešel. Jelikož jsem kocoura nechtěla moc drážit chytla jsem Kryse a odnesla ho do předcíně, kde si začal lovit žirafu!

krys a žirafa

9.8. Veterina

11. srpna 2010 v 12:40 | Amy M
V pondělí 9.8.2010 jsem se vydala s Amynkou a Krysem na vetrinu. Oba dva na očkování, jelikož bych to sama s obouma psy nezvládla vzala jsem si na pomoc babičku. Já vedla na vodítku Amču a babička Kryse v náručí. Kryse položila na stůl v ordinace a ke Krysovi se přiblížila injekce. Krysik si toho snad ani nevšiml.
Ted přišla na řadu Amyna. Tu jsme na stůl nedávali, a injekce si vubec nevsimla. Kryse jsme mezi tim dali na zem, došel až k amče a tam si sednul. Pad doktor: Ilja Straškaba si sendul k počítači a vyřizoval papíry, oba dva hafani se najednou začaly škrabat:


Mají snad spolu nějaké propojení, oba dva se najednou začili uplně stejně škrabat na stejným místě!

Škrabat se brzo přestaly a my jsme se s panem doktorom rozloučili a vyrazili domů.

Takže zas za rok příjdeme!!!
amcaajá na cvicaku

Naše smečka- První setkání 1/3

5. srpna 2010 v 14:31 | Amy M
Naše smečka- První setkání

Richard (kocour) přišel jako obvykle ráno domů. Protože k nám do rodiny přišel nový přírustek do rodiny Krys. Krys se chtěl s kocourkem kamarádit, ae koourkovi se to nelíbilo naježíl se a vyskočil na židličku. Krys odbejhl stranou a kocourka už si nevšímal.
 
 

Reklama